Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sınav sisteminin öğrenciler üzerindeki etkileri konusunda uzman olan, eğitim koçluğu üzerine çalışan kurucu ve danışmanlarımız; sınav sürecinde çocuklarımızın sınavlara hazırlanırken yaşadıklarını, lisede alan ve meslek seçimleri sırasında aile içerisinde yaşanan ortamları çok iyi analiz edip değerlendirmişler ve bunları minimuma indirgemek için yola çıkarak tecrübelerini sizlere aktarmanın yolu olarak bu siteyi bir paylaşım aracı olarak belirlemişlerdir.


Vizyonumuz
Siralamam.com sitesi geleceğimiz olan gençlerin okul hayatında karşılaştıkları olumsuzlukları dile getirebileceği ve onları olumluya çevirecek projelere destek verecek bir site olacaktır. Gençlerle karşılıklı bir güven politikası içinde bilgilendirmeyi sürdürüp bunları anketlerle sağlamlaştıracaktır.

Yarının ülke yönetiminde söz sahibi olacak gençlerimizi anlamak, düşüncelerini hayata geçirmek onları bilgisayarda oyun oynarken görmek değil düşüncelerini yazdığı, sevinçlerini, hayallerini ve kızgınlıklarını dile getirdiği bir ortamda görmek site kurucularının temel hedefidir.

Üniversiteye adım atan gençlerin toplumsal olaylara neden duyarsız kaldıklarını bilen var mı? Ülkenin ilerlemesi hakkındaki fikirleri yeterince tatminkar mı ? Lisedeki genç beyinlerin eğitim hakkında fikirlerini bilen var mı? Anne-Baba, Genç ve çocuk gözünde öğretmen nasıl olmalı?... Hep okuruz, görürüz, yaşarız ve duyarız; gençlik nereye gidiyor ne istiyor hayata, okula, dünyaya nasıl bakıyor ve benzeri tüm soruların cevaplarını öğrencilerin kendi kaleminden okuyacağız.. Yapacağımız anketlerle öğreneceğiz. Bu gibi sorular ve sizlerden gelecek önerilerle anket çalışmaları yapılıp bunların toplumsal tabanda paylaşılması sağlanacaktır.

Bu site gençlere değer veren eğitimcilerin ve eğitime değer veren insanların yoğun desteğini alan ve onlara ihtiyaç duyan bir sitedir.


Misyonumuz
Türk eğitim sisteminde bir yılda insanların hayatını ve geleceğini etkileyen onlarca sınav bulunmaktadır. Bu sınavlar yaşa, eğitim seviyesine, amaca göre değişiklik göstermektedir ve milyonlarca kişinin hayatı bu sınav sonuçlarına göre şekillenmektedir.
Kurucular olarak amacımız bu hazırlık aşamasında sınavlar hakkında bilgi vermek, meslekler ve çalışma alanları hakkında bilgilendirmeler yapıp gençlerin meslekler hakkında erken yaşlarda bilgi sahibi olmalarını sağlamak, adaylara gerek lise gerek üniversite seçimlerinde yardımcı olmanın yanında sınavdan hemen sonra adayların girdikleri verilere dayanarak tahmini olarak puanlarını açıklamak ve sisteme girenler arasında tahmini sıralamasını vererek bekleme sürecinin daha sağlıklı yürümesini sağlamaktır.
Üniversite ve lise seçimlerinin daha bilinçli yapılması gerekliliğine inanmaktayız. Bunun için kurumların kendilerini sitemiz aracılığı ile tanıtma imkanı bulması ve rekabetçi bir ortam yaratmanın gerekliliğine inanmaktayız. Kurucularımız, hayatlarını belirleyen bu sınavlara girmek durumunda olan gençlere bu ortamı sağlamanın kararlılığı içinde olacaktır.
Siralamam.com bilgilendirme, sıralama ve tercih sitesi olmanın dışında gençliğe değer vermenin, onların fikirlerine saygı duymanın önemini bilen, onlara ulaşmanın yollarını arayan ve bu doğrultuda yürünmesi gerektiğine inanan bir eğitim sitesidir.
direct lender payday loans